Napíšte nám

Ako môžem tovar vrátiť alebo reklamovať?

Niečo nie je v poriadku? Aj keď sa snažíme predvídať všetky problémy a predchádzať im, niekedy sa môže stať, že budete chcieť reklamovať tovar alebo ho vrátiť. Aký je postup?

 

Oznámte nám to!

Nech sa stalo čokoľvek, dajte nám o tom vedieť a spolu to určite vyriešime. Na tieto príležitosti máme špeciálny e-mail: info@xlvypredaj.sk. Napíšte nám, čo sa stalo a číslo Vašej objednávky. My sa Vám ozveme a určite sa dohodneme, ako postupovať ďalej.

 

Chcem vrátiť tovar, ako to bude prebiehať?

Svoj nechcený alebo nepoužitý tovar môžete vrátiť prostredníctvom Packety. Balíček prosím doneste do akejkoľvek pobočky, ich zoznam nájdete tu: https://www.packeta.sk/pobocky a nadiktujte kód 92551344, zamestnanec pobočky si sám vytlačí adresný štítok. Nie je potrebné nič vytlačiť.

Do balíčka nám prosím napíšte tieto informácie:

 

Peniaze za vrátený tovar Vám pošleme na uvedený bankový účet. Platby vraciame v priebehu 14-tich dní.

 

Kedy dostanem peniaze?

Peniaze vám vrátime do 14 dní od doručenia vráteného tovaru. To je naša povinnosť zo zákona.

 

Chcem reklamovať nákup, ako mám postupovať?

Trikrát meraj a raz strihaj. Aj my sa riadime týmto pravidlom a všetko kontrolujeme. Niekedy sa napriek tomu stane, že chcete tovar reklamovať, pretože má napríklad skrytú závadu. Tieto prípady je najlepšie riešiť so zákazníkmi individuálne. Prosíme, napíšte e-mailinfo@xlvypredaj.sk. Riešenie navrhneme čo najrýchlejšie a reklamačné konanie zbytočne napredlžujeme. O všetko potrebné sa postaráme v zákonnej 30-dňovej lehote, ktorá začína plynúť dňom, keď dostaneme vrátenú zásielku.

Prosíme, odfotografujte, v čom je problém a my sa na to pozrieme. Budete chcieť vrátiť peniaze alebo poslať nový tovar? Na všetkom sa individuálne dohodneme. Nový tovar vám pošleme na naše náklady, s poštovným si nemusíte robiť starosti.

 

Kontaktné údaje: 

FROGMAN s.r.o.

Express store s.r.o - 26878

P.O.BOX 901

Detašované pracovisko - Sihoť

911 01 Trenčín

Slovensko

Email: info@xlvypredaj.sk

template.files.headline

Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy_sk.pdf
sk-formular-na-odstupenie-od-kupnej-zmluvy.pdf


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.