Napíšte nám

Kedy môžem očakávať tovar?

1) Kedy môžem očakávať tovar?

Je nám jasné že sa na nakúpený tovar tešíte a tak sa snažíme poslať ho k Vám čo najskôr. Pokiaľ platíte na dobierku, nemôžeme ani dospať a posielame balík hneď na druhý deň od objednania. U Vás doma je potom obvykle do troch pracovných dní.

Tovar, ktorý platíte dopredu, posielame až po pripísaní určenej čiastky na náš účet. Netrvá to obvykle dlhšie ako dva dni. Dávame Vám vedieť, keď sa s balíčkom lúčime a odosielame ho smerom k novým majiteľom. Máte tak prehľad, čo sa s Vaším nákupom práve deje.

Na všetky naše doručovateľa spoliehame, ale predsa len Vám chceme poradiť. Odporúčame službu Zásielkovňa. Myslíme, že je táto služba pre Vás najkomfortnejšie a najrýchlejšie. Rovnako ako Vy máme totiž radosť, keď tovar príde včas a v poriadku.

 

2) Čo keď tovar nemáme práve na sklade?

Aj to sa môže stať. Napríklad je o tovar veľký záujem a niekto Vás predbehne s nákupom poslednéto kusu. Pokiaľ napíšete do poradne, alebo email info@xlvypredaj.sk o aký tovar máte záujem budeme Vás informovať hneď ako bude skladom.

 

3) Čo ak zásielku neobdržím vôbec?

Využívame externých doručovateľov, takže nemôžeme vylúčiť, že sa nejaký balíček nestratí. Stáva sa to ale maximálne raz za 10 rokov. V prípade, že na Váš balíček márne čakáte už päť pracovných dní, kontaktujte nás prosím. Zistíme, čo sa stalo a napravíme to.